خانه / هنر در خانه / طرح ویترای دخترانه با الگوی رایگان

طرح ویترای دخترانه با الگوی رایگان

طرح ویترای دخترانه با الگوهای رایگان برای همه دخترخانم های هنرمند سرزمینم در این مطلب قرار داده شده است. همونطور که میدونید با استفاده از ویترای کارهای هنری بسیار زیبایی میتونید خلق کنید. حتی اگر کمی خلاقیت به خرج بدین قادر هستین از این راه کسب درآمد هم داشته باشین.

از این جهت این هنر ویترای نام گرفته که با استفاده از رنگ ویترای بر روی ظروف یا وسایل شیشه ای میشه نقاشی های بسیار زیبایی کشید. این هنر از دیرباز و زمان های بسیار قدیم در ایران رواج داشته و مربوط به امروز و دیروز نیست. فقط در حال حاضر رنگ و بوی مدرن و پیشرفته ای به خودش گرفته است.

امیدوارم الگوهای طرح ویترای دخترانه بتونه کمکی به شما بکنه تا طرح های زیبایی رو انتخاب کرده و کارهای هنری زیبایی رو خلق کنید.

 

طرح ویترای دخترانه

طرح ویترای دخترانه
طرح ویترای دخترانه
طرح ویترای خام
طرح ویترای خام

 

برای این که تابلو یا کار حرفه ای و تمیزی را داشته باشید اول از همه طرح را روی کاغذ بکشید، سپس رنگ هر قسمت طرح را تعیین و شماره‌گذاری کنید.

وسایلی که برای ویترای مورد نیاز هست عبارتند از:

  • ظروف و وسایل شیشه ای
  • رنگ ویترای
  • دورگیر

 

طرح ویترای حاشیه
طرح ویترای حاشیه

دوستان عزیزم این نکته مهم را مد نظر داشته باشبن که اگر در ابتدای راه هستید و تازه این هنر را شروع کردین، نیازی به خرید وسایل و ظروف گران قیمت نیست. میتوانید از هر نوع ظروف شیشه ای مانند ظروف سس و مربا و … برای شروع به کار استفاده کنید.

نکته مهم دیگه ای که باید به اون دقت کنید اینه که بدونید رنگ های ویترای بر دو نوع هستند. یا پایه و حلال اونها آب هست و یا تینر.

اگر فقط هدف آموزش هست میتونید رنگ های بر پایه آب رو انتخاب کنید امام اگر تصمیم دارید ظروفی را برای استفاده یا دکور طراحی کنید بهتر است از رنگهای برپایه تینر استفاده کنید. چرا که در این صورت قابل شستشو بوده و خیال شما هم راحت تر است.

 

طرح ویترای ساده و شیک
طرح ویترای ساده و شیک
طرح ویترای دخترانه رنگی
طرح ویترای دخترانه رنگی
طرح ویترای پرنده
طرح ویترای پرنده
طرح ویترای دختر و پسر
طرح ویترای دختر و پسر

 

دوستان عزیز این نکته رو هم مد نظر داشته باشین که قبل از هر کاری دورگیری کردن را خوب تمیرین کنید. برای این کار از یک دورگیر مناسب استفاده کرده و روی شیشه یا آینه طرح بزنید. 

حتما با استفاده از خلاقیت خوبی که دارین میتونید کارهای زیبایی رو ایجاد کنید.

درباره article

حتما ببینید

پوست پسته

استفاده از پوست پسته برای تزیین دیوار

استفاده از پوست پسته برای تزیین دیوار میتونه ایده خلاقانه ای باشه. خیلی وقت ها …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =