خانه / هنر در خانه / ایده ساخت جامدادی نمدی با مدل های زیبا و خلاقانه

ایده ساخت جامدادی نمدی با مدل های زیبا و خلاقانه

ایده ساخت جامدادی نمدی با مدل های زیبا و خلاقانه . جامدادی یکی از لوازم پر استفاده و کاربردی برای بچه‌ها است. یکی از جالب‌ترین انواع جامدادی نمدی برای بچه ها، جامدادی‌های عروسکی هستند. شما به راحتی می‌توانید طرح مورد دلخواه فرزندتان را با ایده گرفتن از طرح‌های موجود، تهیه کنید. در این مقاله مدل‌های جدید و جذابی از جامدادی نمدی عروسکی را ارائه کرده ایم.

ایده های ساخت جامدادی نمدی با مدل های زیبا و خلاقانه

الگوی جامدادی نمدی دخترانه
الگوی جامدادی نمدی دخترانه

نمد از جمله پارچه هایی است که بسیاری از دکورهای زیبا و جالب را با آن می توان ساخت. پارچه های نمدی پارچه های قبل انعطافی هستند. در حال حاضر دکورهای جالبی را می توان با استفاده از نمد تهیه کرد. در این مطلب با مدل های مختلفی جامدادی نمدی همراه ما باشید.

 

دوخت جامدادی عروسکی
دوخت جامدادی عروسکی

این جامدادی با نمد طرح دار بسیار زیباست.

 

جامدادی ها هر کدام در الگوی خاصی تهیه می شوند.

 

 

در واقع این پارچه ها، پارچه های سنگینی نیستند اما جاذب رطوبت هستند. به راحتی قیچی می خورند و قابلیت دوخت و دوز بر روی آن ها وجود دارد.

 

انواع مختلفی از جامدادی نمدی ساحته می شوند که بعضی از آن ها در طیف رنگی دخترانه و البته با طرح دخترانه تهیه می شوند و بعضی از آن ها نیز با طیف رنگی و طرحی پسرانه آماده می شوند.

 

جامدادی نمدی عروسکی
جامدادی نمدی عروسکی
ایده های ساخت جامدادی عروسکی
ایده های ساخت جامدادی عروسکی

 

اگر چه مدل‌های مختلفی از جا مدادی در فروشگاه‌های لوازم التحریر وجود دارد، اما شما می‌توانید با مقداری پارچه نمد و کمی خلاقیت اقدام به ساخت انواع متنوعی از آن‌ها کنید. برای اینکار کافی است که به مدل‌ها و طرح‌های آماده دقت کنید؛ و سپس طبق سلیقه خود و یا فرزندتان طرحی زیبا و جذاب را بر روی نمد پیاده سازی کرده و به راحتی آن بسازید. توجه کنید که برای دوخت این وسیله بهتر است که از پارچه‌های نمد با ضخامت کمتر استفاده کنید. همچنین با طراحی برخی از این مدل‌ها می‌توان آن‌ها به کیف آرایشی نیز تبدیل کرد.

درباره article

حتما ببینید

چاپ روی کوسن

چاپ روی کوسن (آموزش نقاشی روی کوسن) با تصویر مرحله به مرحله

چاپ روی کوسن (آموزش نقاشی روی کوسن) . نقاشی روی پارچه خیلی خیلی جذابه. از …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 16 =