خانه / خانه داری / دکوراسیون / کاغذ دیواری های جدید که فضای منزل شما را جذاب می کنند

کاغذ دیواری های جدید که فضای منزل شما را جذاب می کنند

کاغذ دیواری های جدید که فضای منزل شما را جذاب می کنند
Rate this post

زمانی که مسئله تغییر دکوراسیون پیش می آید، تغییر یا نصب کاغذ دیواری جزو اولین گزینه های پیش رو می باشد. استفاده از کاغذ دیواری می تواند منجر به پنهان کردن لکه ها و نواقص دیوار شود. در این مطلب کاغذ دیواری های جدید که موجب جذاب تر شدن منزل شما می شود معرفی و پیشنهاد می شوند.

کاغذ دیواری های جدید که فضای منزل شما را جذاب می کنند

 

برگ های جنگلی

 

تصاویر پس زمینه جنگل و گیاهان سبز پر جنب و جوش دوباره تبدیل به مد روز شده اند. اگر شما نمی توانید برای تماشای طبیعت بیرون از منزل بروید، طبیعت را داخل خانه بیاورید.

طرح ها ور نگ های مختلفی از این کاغذ دیواری های جدید وجود دارد که می توانید با توجه به نوع دکوراسیون خود آن ها را انتخاب کنید.

 اشکال هندسی پررنگ

 

چاپ هندسی با یکپارچه سازی یک راه آسان برای افزودن شخصیت و رنگ به هر فضایی است. طرح های هندسی بزرگ با خطوط برجسته برای مفاهیم مدرن تر مناسب هستند. در حالی که طرح های کمرنگ تر می توانند برای آشپزخانه های روستایی یا اتاق های مینیمالیست مناسب باشند.

این طرح ها هم در انواع رنگ ها و مدل های مختلف موجود می باشند.

طرح سنگ مرمر

 

همان گونه که می دانید استفاده از سنگ مرمر برای دیوارهای منزل غیرممکن است، چرا که بسیار گران تمام می شود.  با این حال، این موضوع نباید شما را از استفاده بافت مرمر در دکوراسیون محروم کند. مجموعه ای از طرح های الهام گرفته از سنگ مرمر لوکس در رنگ ها و طرح های مختلف وجود دارد که می توانند در ایجاد ظاهر زیبایی طبیعی به هر اتاق کمک کنند.

طرح حیوانات

 

اگر چه استفاده از کاغذ دیواری طرح حیوانات مدت هاست که برای اتاق خواب کودکان، مهد کودک، و فضای بازی آنها مورد استفاده قرار ی گیرد. اما جالب است بدانید که طرح های بسیار زیبایی وجود دارند که برای اتاق نشیمن و سرویس های بهداشتی بسیار جذاب می باشند.

منبع:

www.dwell.com

درباره nima

حتما ببینید

جزیره آشپزخانه چیست؟

جزیره آشپزخانه چیست؟5 (100%) 3 votes جزیره آشپزخانه یک پیشخوان مستقل است که جدا از …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + پنج =