خانه / دکوراسیون / نورپردازی و روشنایی / ریسه LED بهترین گزینه برای نورپردازی اتاق خواب

ریسه LED بهترین گزینه برای نورپردازی اتاق خواب

شما می توانید با کمترین هزینه و سریع ترین روش ممکن توسط نورپردازی محیط اتاق خوابتان را دنج و رویایی کنید. برای تزیین در اینجا قصد داریم چند روش ساده اما خلاقانه توسط ریسه led  را به شما آموزش دهیم:

آیا تا به حال نام لامپ ریسه ای ال ای دی (LED) را شنیده اید؟ لامپ های ریسه led  یک مدار الکتریکی قابل انعطاف هستند که شامل رشته سیمی است که در فواصل یکسان لامپ های کوچکی از آن آویزان شده است.

ریسه های ال ای دی (LED) دارای مزایای زیادی هستند از جمله; مصرف برق بسیار پایین، تنوع نوری زیاد شامل رنگ های آفتابی، مهتابی و هفت رنگ که به شکل سوزنی یا میکرو وجود دارند.

این ریسه ها ازطریق مبدل از برق شهری یا به وسیله باتری تغذیه می شوند و حتی مدل های جدیدتر از باتری خورشیدی نیز استفاده شده است. همچنین این ریسه ها به هیچ عنوان محیط را گرم نکرده و دارای قیمتی معقول تر و ایمنی بالاتری نسبت به نسل های قبلی خود یعنی لامپ ریسه ای تنگستن می باشند.

 

پرده حریر و نورپردازی با ریسه های ال ای دی

 

این پرده نورانی را می توانید در پشت مبل یا تاج تخت خواب خود نصب کنید و حس دنج و رمانتیکی به فضا القا کنید. چه لوازمی احتیاج دارید؟

  •  میله پرده به طول دلخواه
  •  ریسه ال ای دی با طولی بلندتر از طول میل پرده
  • پرده ای نازک مانند حریر که نور را از خود عبور می دهد
  • گیره های پشت چسب دار آشپزخانه ترجیحا بی رنگ

ابتدا میله پرده را بر روی دیوار نصب کنید سپس گیره ها را به شکلی که دیده نشوند پشت میل پرده به دیوار بچسبانید. ترجیحا از گیره های پشت چسب دار شیشه ای (بی رنگ) استفاده کنید. سپس ریسه ال ای دی را از گیره ها آویزان کرده و در نهایت پرده حریر را به میله پرده می آویزید.

نورپردازی اتاق خواب با یک شیشه پر از نور و صدف

 

با چند گام ساده ساحل کوچک درخشان خود را به اتاق خواب بیاورید. شیشه های مربای خالی به وفور در آشپزخانه هر ایرانی یافت می شود، پس چرا از این شیشه ها استفاده نکنید؟ چه لوازمی احتیاج دارید؟

  •  شیشه مربا
  •  ریسه ال ای دی میکرو (منبع تغذیه باتری)
  •  صدف
  •  مروارید های سفید یا نقره ای

تمامی لوازم ذکر شده را در شیشه مربا قرار دهید. به همین سادگی!

درباره article

حتما ببینید

استفاده از لامپ led در نورپردازی

استفاده از لامپ led در نورپردازی

استفاده از لامپ led در نورپردازی در نورپردازی با سرعت زیادی در حال افزایش است. امروزه کشورهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =