خانه / خانه داری / ماوراء / دعای فراری دادن جن

دعای فراری دادن جن

بحث جن و مسائل پیرامون آن از مباحث مهم ادیان بشری است. قبلا در مقاله ای تحت عنوان نشانه های حضور جن در خانه به صورت مفصل توضیح دادیم و راههای رهایی از شر جن  را بر طبق آیات و روایات بیان کردیم. این مطلب اختصاص به دعای فراری دادن جن دارد.

بنابراین در این مطلب قصد نداریم که به بیان اثبات جن بپردازیم. بیان این نکته ضروری است که یک علامت به تنهایی نمی تواند نشانه ای از حضور جن باشد. چرا که ممکن است نشانه بیماری باشد یا اینکه شما دچار توهم و خیالات شده باشید. اما در صورت تکرار علامت و نیافتن دلیل علمی توجیه کننده برای آن میتواند نشانه ای بر حضور جن باشد.

خوب است بدانید که بنده نه جن شناس هستم و نه با اجنه سر و کار دارم. دستورالعمل های بیان شده در این مطلب را از لابلای کتابهایی با همین موضوع و بیشتر از کتاب دو هزار دستور العمل مجرب استخراج کردم.

 

دعای فراری دادن جن
دعای فراری دادن جن

دعای فراری دادن جن

1- ختم بسم الله الرحمن الرحیم برای فراری دادن جن و دفع سحر و جادو بسیار موثر است. 41 مرتبه در روز بسم الله الرحمن الرحیم را با مشک و زعفران بر کوزه ای نوشته و سپس با آب شسته و به فرد داده شود.

2- برای فراری دادن جن و رفع تسلط جن با مشک و زعفران بر ظرفی نو یا کاسه ای چینی دستور زیر را نوشته و با آب باران یا گلاب حل کرده و هفت روز ناشتا بخورید:

بسم االله و باالله و بقدرت االله احر قک یا تابع(اسم مریض و پدرش را بنویس)ھه ھه ھه ھه ھه ھه ھه ھه ھه اه اه اه اه ســــــه ســـــــه ســــــــه ســـــــه لھـــــــو لھـــــــو لھـــــــو لھـــــــو اوه اوه اوه اوه 

۷ ۱۱۱۱۱۱ ۱۵۶۱۷ ۱ ۱۱۱۱۱۱
______________________

۱۱ ط ۱ ۶ ۵۲۹۱۲۹ ۱۱۱ط محرح
ک—————————————

بسم االله العظام المرسقه احرقک احمر امن و بین العناھن الصواعق بحرقک بشھاب ثاقب اطفاتک من نار و نحاس فلا تنتصران احرقک بقلع من القواع االله احرقھا حریق فذقوا عذاب الحریق الفر داد بربھا الذین کفروا و بئس المصیر احرقک بسلطان و تلبس اقبل الشعر و بعذاب مالک و ھو مالک جھنم و معه تسعه عشر احرقک بغضب االله ان تقدموا عن عصی االله و الذاقوا بئس المھود من السبیل و عذابا قد سلطک االله فاحرقک ثم احرقک بعذاب الیم اللھم انت القادر القاھر القادم و لا حول و لا قوه الا باالله العلی العظیم و صلی االله علی محمد و آله اجمعین.

3- کسی که به دلیل جن زدگی غش کرده باشد بر آب پاکی سوره حمد و آیه الکرسی و پنج آیه از اول سوره جن را بخوانید و سپس آب را به صورت فرد بپاشید. به اذن خدای تعالی به هوش می آید. اگر آن آب را به اطراف منزل بپاشید، دیگر آسیبی از جنیان به شما نمی رسد.

4- خواندن سوره جن بر فرد جن زده تاثیر زیادی دارد و از مجربات است.

5- شیخ بهایی رحمه الله در کتاب مقال این گونه آورده است که اگر کسی جن زده باشد طلسم زیر را نوشه و بر بازوی او ببندند. فورا شفا می یابد.

طلسم دفع جن
طلسم دفع جن

6-بهترین دعای فراری دادن جن . از حضرت صادق عليه السّلام نقل شده: حضرت سجاد عليه السّلام مى فرمود: هرگاه اين كلمات را بگويم، اگر جن و انس به زيان من گرد آيند باكى ندارم:

بِسْمِ اللَّهِ وَ بِاللَّهِ وَ مِنَ اللَّهِ وَ اِلَى اللَّهِ وَ فى سَبيلِ اللَّهِ وَ عَلى مِلَّةِ رَسُولِ اللَّهِ صَلَّى اللَّهُ عَلَيْهِ وَ آلِهِ اَللّهُمَّ اِلَيْكَ اَسْلَمْتُ نَفْسى وَ اِلَيْكَ وَجَّهْتُ وَجْهى وَ اِلَيْكَ اَلْجَاْتُ ظَهْرى وَ اِلَيْكَ فَوَّضْتُ اَمْرى اَللّهُمَّ احْفَظْنى بِحِفْظِ الاْيمانِ مِنْ بَيْنِ يَدَىَّ وَ مِنْ خَلْفى وَ عَنْ يَمينى وَ عَنْ شِمالى وَ مِنْ فَوْقى وَ مِنْ تَحْتى وَ ما قِبَلى وَادْفَعْ عَنّى بِحَوْلِكَ وَ قُوَّتِكَ فَاِنَّهُ لا حَوْلَ وَلاقُوَّةَ اِلاّ بِكَ

7- برای دفع شدن دیو و پری و غیره هر قسم که باشد این آیات را نوشته و در گردن مریض بندد صحت یابد و بلا از او دور شود. آیه 9 سوره مزمل

بسم الله الرحمن الرحیم رَبُّ الْمَشْرِقِ وَالْمَغْرِبِ لَا إِلَهَ إِلَّا هُوَ فَاتَّخِذْهُ وَكِيلًا

تحفة الاسرار ص 236

8- اگر آیه شریفه 144 سوره آل عمران هفت بار بر آب بخواند و سپس به کسی که گرفتار جن زدگی شده است بخورانند دیگر جن نمی بیند و او را اذیت نمی کنند.

وَمَا مُحَمَّدٌ إِلَّا رَسُولٌ قَدْ خَلَتْ مِنْ قَبْلِهِ الرُّسُلُ أَفَإِنْ مَاتَ أَوْ قُتِلَ انْقَلَبْتُمْ عَلَى أَعْقَابِكُمْ وَمَنْ يَنْقَلِبْ عَلَى عَقِبَيْهِ فَلَنْ يَضُرَّ اللَّهَ شَيْئًا وَسَيَجْزِي اللَّهُ الشَّاكِرِينَ 

رهنمای گرفتاران ص 183

منبع: کتاب دو هزار دستور العمل مجرب نوشته سید محمد تقی تقی حامد سجادی

درباره article

حتما ببینید

دعای مجیر : خواص دعای مجیر + متن دعای مجیر + دانلود دعای مجیر

دعای مجیر یکی از دعاهای مهم است که دارای مضامین عالی و خواص و آثار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + 13 =